Založit webové stránky nebo eShop
aktualizováno: 01.01.2011 16:34:58 

FIRE-SPORT TEAM Třemošnice

Kalendář soutěží
Soutěže 2010... 


Kdy            Kde                              Název                                               Start
24.4. Skuteč O pohár starosty města Memoriál Honzíka Kreminy 8:00  
24.4. Načešice Memoriál J. Duška 13:00  
1.5. Třemošnice O pohár starosty města 13:00  Liga
8.5. Leština O pohár okr. velitele 13:00  
15.5. Otradov Okresní kolo dorostu 12:00  
15.5. Blatno O pohár starosty obce 13:00  Liga
22.5. Heřmanův Městec O pohár starosty města 9:00  
21. - 23.5. Brčekoly Okresní kolo M.H. 8:00  
29.5. Lány O Kozojedskou tvrz 14:00  
29.5. Nasavrky O pohár starosty obce 13:00  
5.6. Seč O pohár SDH Seč 13:00  Liga
5.6. Třibřichy Soutěž M.H. 9:00  
5. - 6.6.
Přelouč - PCE Krajské kolo M.H.    
6.6. Markovice O pohár starosty SDH    
12.6. Licomělice Soutěž mladých hasičů 9:00  
12.6. Klešice O pohár starosty obce    
19.6. Lány Memoriál Z.Hrstky 14:00  
19.6. Brčekoly O pohár obce 13:00  Liga
19.6. Trhová Kamenice Soutěž PS 8 14:00  
26.6. Krouna Krounovský pohár    
26.6. Otradov Okresní kolo PS 8:00  
26.6. Nové Hrady O Novohradské kohouty 9:00  
3.7. Štěpánov O putovní pohár 8:00 Liga
5.7. Ctětín O pohár starosty obce    
7. - 11.7.
Litomyšl Republika M.H.    
10.7. Lukavice O pohár starosty SDH 13:00  
10.7. Konopáč Hasičské klání 14:00  
17.7. Jeníkov Memoriál J. Zavřela 13:00  
17.7. Chotěnice Paralelní soutěž zmenšěných družstev 13:00  
31.7. Kameničky O pohár SDH Kameničky 13:00  
7.8. Miřetice O pohár starosty obce 8:00  
7.8. Dědová O pohár starosty obce 21:00  
14.8. Lukavice O pohár starosty obce 13:00  Liga
14.8. Mrákotín O pohár starosty obce 13:00  
20.8. Seč HZS Noční soutěž 20:00  Liga
21.8. Kostelec u H.M. Memoriál F. Krále 8:00  
21.8 Kladno Noční soutěž 20:00  
21.8. Pardubice  Krajské kolo PS    
28.8. Svídnice O pohár starosty obce 13:00  
28.8. Brčekoly Noční soutěž 20:00  
4.9. Dřevíkov Memoriál L. Drápalíka 13:00  
4.9. Chrudim Pohárová soutěž 13:00  Liga
5.9. Hlinsko Memoriál M. Denka 9:00  Liga
11.9. Markovice Memoriál F. Jandery 8:00  
11.9. Zderaz Memoriál F. Šplícha    
11.9 Bělá Memoriál J. Stoklasy    
11.9. Rosice O pohár starosty obce 20:00  
18.9. Slatiňany O pohár města 9:00  Liga
25.9. Slatiňany Soutěž mladých hasičů 9:00  
2.10. Morašice O pohár starosty obce 8:00 Liga
3.10. Chroustovice O pohár městyce    
 
 
TOPlist